Ziedoņdārza svētki 2014

 

Ziedondarza-Stasti-logo_programma

Parks ir lieliska satikšanās vieta, veldzējoša pusdienu pauze, bērnu smiekliem mirdzoša pēcpusdiena vai atspirdzinošs rīta skrējiens. Šeit satiekas dažādi stāsti, tikpat dažādi kā cilvēki, kuru dzīves rit ap Ziedoņdārzu.

Maijā, Ziedoņdārzā, katru darba dienu mēneša garumā notiks aktivitātes, kuras organiski iekļausies parka dzīves dunā. Jogas nodarbība reizē ar pilsētu, kas mostas agri no rīta, gleznošanas nodarbība pie profesionāla mākslinieka kādas citas dienas pēcpusdienā, sacensības vienmēr skrejošajiem bērniem vai akustisks mūziķu koncerts saulei rietot. Programma būs ļoti dažāda un izkaisīta gan laikā, gan parka telpā. Tas nebūs festivāls, kas apgriezīs ierasto parka dzīvi kājām gaisā. Tie būs dažādi stāsti, kas piedzīvoti Ziedoņdārzā.

“Ziedoņdārza stāsti” ir LKA Latvijas Kultūras koledžas studentu projekts, kur tiek īstenotas studentu idejas un studiju laikā gūtās iemaņas dažādu kultūras pasākumu īstenošanā un menedžmentā.

Projekta galvenā ir satikšanās – vecmāmiņu  un bērnudārza bērnu pastaigas  mīsies  ar studentu  radošajiem  darbiem un profesionālo mākslinieku aktivitātēm. Parka soliņi tiks iedzīvināti, lai akcentētu satikšanos un stāstus, kuri tur rodas.

Spied uz Ziedoņdārza stāstu logotipa un izvēlies – kurus pasākumus apmeklēsi Tu?

icon-external-link-square Ziedoņdārza stāstu mājas lapa

Tiekamies Ziedoņdārzā no 2.maija līdz 30.maijam! Parka soliņi Tevi gaida!