Vieslektori

FOTO UN VIDEO PRODUCĒŠANA

OLGA ASTRATOVA ( Fotogrāfijas vēsture, Fotosesijas praktiskie aspekti, Fotogrāfija laikmetīgajā mākslā, Web lapu dizains, Digitālā fotogrāfija, Mājaslapu konstruēšana WordPress)

MĀRTIŅS VANAGS (Fototehnika un tehnoloģija)

ANNA VOLKOVA (Zīmola virtuālā tēla veidošana)

MAIRA DUDAREVA (Fotoizstāžu menedžments)

ELVIS LĀCIS ( Video filmēšana un montāža)

MŪZIKAS MENEDŽMENTS

EDGARS ĀBOLIŅŠ (Aģetēšana)

MĀRCIS GULBIS (Pasākuma tehniskā režija)

AIVARS HERMANIS (Mūzikas menedžmenta pamati)

SABĪNE INDRIKSONE MOORE (Videoklipa veidošana, Videofilmas un video reportāžas, Digitālā komunikācija)

UĢIS JANSONS-KRASTIŅŠ ( Skaņu ierakstu tehnoloģijas)

ĒRIKS LAIME-BABRIS ( Aizskatuves menedžments)

ARNIS GRĪNBERGS ( Skatuves iekārtas un to droša ekspluatācija)

RINALDS MAKSIMOVS ( Mūzikas vēsture un stilistika)

GUNA ZUČIKA ( Ierakstu mārketings un promocija, Ierakstu kompāniju un mūzikas izdevniecību darbība)

RICHARD THOMPSON

SKATUVES MĀKSLA

SANTA GRĪNFELDE (Skatuves kustības pamati, Skatuves kustības māksla)

ATIS BĒTIŅŠ ( Pasākumu vadīšana)

LAURA GROZE-ĶIBERE ( Teātra darbības principi un režijas pamati, Teātra uzvedumu režija, Teātra režija, Aktiermeistarība pasākumos un izrādēs)

DACE BONĀTE (Teksta loģiskā analīze)

MARITA ROSICKA (Pasākumu vadīšana)

KĀRLIS KRŪMIŅŠ (Teātra režija un Dramaturģiskā rakstīšana)

INESE PUDŽE ( Aktiermeistarība)

EDĪTE LEŠČINSKA (Teātra vēsture)

BAIBA GRĪNA (Mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi (grims))

ELĪNA MILTA NIEDRĀJA (Mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi (tērpi))

PASĀKUMA TEHNISKĀ PRODUCĒŠANA

JŪLIJA BONDARENKO (Gaismošanas pamati un Gaismas dizains)

OLIVERS TARVIDS (Pasākumu apskaņošana)

ARNIS GRĪNBERGS ( Skatuves iekārtas un to droša ekspluatācija)

UĢIS JANSONS-KRASTIŅŠ ( Skaņu ierakstu tehnoloģijas)

ELVIS LĀCIS ( Videoklipa filmēšana)

IVARS VĀCERS (Gaismas dizains)

ĒRIKS LAIME-BABRIS (Aizskatuves menedžments)

MĀRCIS GULBIS ( Pasākuma tehniskā režija)

MULTIMEDIJU PRODUCĒŠANA

DŽĪNA BRIŠKA (Drukāto mediju producēšana)

VLADS GOLDBERGS (Vizuālā komunikācija, Audiomedija producēšana un Mazbudžeta kino. Vēsture un pārskats.)

ANITA GRŪBE (Tiešraides specifika radio)

DIĀNA LŪSE (Datorgrafika, Web lapu dizains)

LAILA OZOLIŅA ( Žurnālistika)

EDGARS SKRAĢIS (Skaņu ieraksti)

ELVIS LĀCIS (Video filmēšana un montāža)

ALISE ZARIŅA (Mazbudžeta kino. Praktiskie aspekti)

DEJA

RITA SPALVA (Kustības mākslas jaunrade, Dejas vēsture, Dejas kompozīcija)

GUNA TRUKŠĀNE (Latviešu deja, Skatuves mākslas pamati)

AIJA JANSONE (Latviešu tautas tērpu vēsture)

EGĪLS KUPČS (Vizuālā komunikācija)

KSENIJA DROVŅIKOVA (Aktiermeistarība)

ARINA BUBOVIČA (Improvizācija (teorija un metodika, Ķermeņa nostādīšana, Laikmetīgā deja)  

BIBLIOTĒKAS INFORMĀCIJAS SPECIĀLISTS

INETA KAĻĶE (Bibliogrāfiskais apraksts)

BAIBA HOLMA (Informācijas dienestu un centru pārvaldība)

ANASTASIJA KOSTIKOVA (Digitālais mārketings un sociālie tīkli)

ILMĀRS PUNKA (Tiesību pamati, autortiesības)

ALDONA VOLKOVA (Bibliotēku darba vadība un likumdošana, Ievads bibliogrāfijas zinātnē, Informācijas sistēmas)

MĀKSLAS INSTITŪCIJU PĀRVALDĪBAS KOPĒJIE KURSI

SVETLANA AĻEKSEJEVA (Otrā svešvaloda)

TATJANA BARIŠŅIKOVA (Otrā svešvaloda – krievu)

JANA VASIĻUKA (Otrā svešvaloda – vācu)

MIKS DZENIS (Kultūras menedžmenta pamati, Kultūrekonomika)

ANCE KRISTĀLA (Pētījuma metodoloģija)

ELVIS LĀCIS (Video veidošana – neklātiene)

LILIJA LIPORE (Skatuves kustības pamati) neklātiene

ANNA ŠTEINA (Improvizācija)

AIVARS MEDNIS (Civilā aizsardzība)

IEVA VECINĀNE (Profesionālā svešvaloda – angļu valoda)