Jauno menedžeru sesijas

“Menedžeris ir personība” ir Latvijas Kultūras koledžas veidots projekts ar mērķi vidusskolēniem sniegt iespēju iepazīt menedžera darbu un tā daudzveidību, kā arī attīstīt savas radošās prasmes.

Jauno menedžeru sesijas sāksies 2021. gada janvārī! Reizi mēnesī (četrus mēnešus pēc kārtas) mēs tiksimies Latvijas Kultūras koledžā ar topošajiem menedžeriem (vidusskolēniem), lai kopā mācītos, attīstītu savu radošumu un gūtu jaunas zināšanas menedžmentā un radošajās nozarēs. Katra mācību sestdiena tiks veltīta konkrētai specializācijai – foto un video producēšana, mūzikas menedžments un pasākumu tehniskā producēšana, modes un dizaina menedžments, multimediju producēšana un pasākumu producēšana, kā arī skatuves mākslas. Jauno menedžeru sesiju programmai varēs pieteikties vidusskolas skolēni no visas Latvijas.

Nodarbības būs bez maksas un notiks sestdienās, Rīgā, Bruņinieku ielā 57. Nodarbībās jaunie menedžeri iegūs gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas. Kopā ar nozares speciālistiem apskatīsim katru no šiem radošajiem virzieniem un veidosim praktiskus uzdevumus. Protams, liels ieguvums ir jauniegūtie domu biedri un kolēģi no visas Latvijas.

PIETEIKŠANĀS JAUNO MENEDŽERU SESIJĀM -> ANKETA

 

Papildu informācija:

Sabiedrisko attiecību un attīstības projektu vadītāja

Kristiāna Tumena
E-pasts. [email protected]
Tel. +371 28831710