LKK Šova koris

LKK Šova koris “Drama” tiek veidots ar mērķi radīt ambiciozu, pašpietiekamu, māksliniecisku, dziedošu jauniešu apvienību, kas producē pārsteidzošu formu un repertuāra muzikālas programmas, kļūstot par krāšņu un gaidītu rotu Rīgas pilsētā. Viens no kora virzieniem būs muzikālas performances Rīgas pilsētvidē (piemēram, sabiedriskajā transportā, ielās, parkos utt.). Otrs virziens – muzikālas šovprogrammas ar Latvijā pazīstamu mūziķu un aktieru piedalīšanos.

Ikviena kora programma un performance būs pašu LKK studentu radīts un veidots projekts, tādējādi piesaistot kora programmu veidošanu arī studiju procesam, tādejādi sniedzot iespēju sadarboties dažādām LKK specializācijām.

LKK Šova kora vadītāja un diriģente ir KMSA 1.kursa studente Sabīne Soida, kura vada arī Kopenhāgenas Latviešu kori un ir bijusi vairāku muzikālu šovprogrammu un mūziklu dalībniece.

LKK Šova kora radošais direktors ir Kārlis Anitens – LKK Skatuves mākslu nodaļas vadītājs. Šova koris un tā programmas atrodas LKK Skatuves mākslu nodaļas pārraudzībā.

LKK Šova kora pirmā performance iecerēta LKK pagalmā 2018. gada 20. aprīlī plkst. 12:10.

LKK Šova kora prezentācija notiks 2018. gada 27. aprīlī LKK Jautro un asprātīgo kluba dibināšanas pasākumā.

Pirmā pilnā LKK Šova kora muzikālā programma “Steam Punk Disco” nāks klajā 2019. gada janvārī, piedaloties Latvijā pazīstamiem mūziķiem un aktieriem. Ar šo programmu plānots doties Latvijas koncerttūrē.