Aicinām apmeklēt fotokonkursa “JAUNA ELPA” ceļojošās fotoizstādes atklāšanu afisa majaslapai Full view

Aicinām apmeklēt fotokonkursa “JAUNA ELPA” ceļojošās fotoizstādes atklāšanu

Ikviens interesants ir aicināts apmeklēt fotokonkursa “JAUNA ELPA” ceļojošās izstādes atklāšanas pasākumu sestdien, 11. martā, plkst. 15.00 LKA Latvijas Kultūras koledžā, Bruņinieku ielā 57, Rīgā.

Š. g. februāra mēnesī norisinājās LKA Latvijas Kultūras koledžas studentu kursa darba ietvaros rīkots fotokonkurss.

Lai piedalītos fotokonkursā, dalībniekiem bija jāizmanto dziesma “JAU NI MES” kā iedvesmas avots. Saite uz “JAU NI MES” dziesmu: https://youtu.be/d9GQNp7r8Tk. Dziesmu izpilda latgaliešu grupa “Bez PVN”, kura pagodinās arī ar savu klātbūtni izstādes atklāšanas pasākumā.

Fotokonkursa mērķis – sekmēt pozitīvu atpazīstamību un popularitāti ne tikai pašai mūzikas grupai, bet arī latgaliešu kultūrai visā Latvijas teritorijā, tādējādi saglabājot latviskās kultūrtelpas unikalitāti un bagātību visā tās daudzveidībā, kā arī radīt iespēju ikvienam izpaust savus talantus fotomākslā.

Konkursā piedalījās dalībnieki ar vairāk nekā 60 darbiem. Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Aleksandra Devin, Lāsma Lopatko un Edgars Sparāns, izvēlējās labākos 15 darbus, kuri tiek iekļauti fotoizstādē. Izstādes atklāšanas laikā tiks pasniegtas balvas labāko darbu autoriem.

Pēc ceļojošās izstādes atklāšanas būs arī iespējams to apskatīt dažādās Latvijas vietās. Lokācijas pašlaik tiek turētas noslēpumā, taču pakāpeniski tās tiks publicētas fotokonkursa “JAUNA ELPA” sociālajos medijos ( https://ej.uz/facebookjaunaelpa un https://ej.uz/instagramjaunaelpa ).

Pasākumu atbalsta: A/S “Latgales piens”, Piedzīvojumu Parks “Tarzāns”, “Stops Ideju Krūzes”, “Brain Games”, “Līvānu ķiploks”, “Ausmeņa Kebabs”, Z/S “Kurmīši”, “Griksi”, “Cannelle Bakery”, Kafijas grauzdētava “KUUP”, “FotoBarons.lv”, “Līgatnes vīna darītava”. Pasākums veidots sadarbībā ar latgaliešu grupu “Bez PVN”, LKA Latvijas Kultūras koledžu, “Valodu māja”.

Papildu informācija:
Karīna Patmalniece / Zanda Stabiņa

Fotokonkursa un izstādes atklāšanas organizatores
LKA Latvijas Kultūras koledžas 2. kursa studentes
+371 27801751
[email protected]