2.septembrī dosimies uz Siguldu 118983284_3517373771607308_4773331607863568063_n (1) Full view

2.septembrī dosimies uz Siguldu

Tāpat kā ābolu cepšana koledžas pagalmā, iesākot jauno macību gadu, tā arī 2. septembra brauciens uz Siguldu ir mūsu skolas neatņemama sastāvdaļa. Šī brauciena mērķis ir tuvāk iepazīt jaunos studentus gan skolas administratīvajam kolektīvam, gan pašiem studentiem savā starpā, jo kā mēs zinām, radošajās industrijās ir jāstrādā komandā, tikai tā var radīt un veidot lielas lietas.

Plāns pavisam vienkāršs, sēdīsimies vilcienā un dosimies pretī Siguldas pakalniem, un skatīsimies, ko diena mums nesīs, tāpēc 1. kursa student, šis pasākums Tev ir obligāts un nemaz necenties aizbildināties ar muļķīgām atrunām par to, ka nav laika vai vēlmes.

Tici mums, tā būs forša iespēja, iepazīt Tavus jaunos kolēģus brīvā un nepiespiestā vidē, lai jau sākoties lekciju un praktisko nodarbību virpulim, jūs būtu viena komanda.

Atceries – 2.septembris SIGULDĀ❗

Vairāk info pasākuma plakātā👇

ievads studijās plakāts