Absolventam pa pēdām! #Zanda Kočāne

Katrs mūsu absolvents ir unikāls, taču viņiem ir viena vienojošā lieta – vēlme darīt!

Tā ir kā dzinulis, būt labākam, būt radošākam un būt pirmajam savā jomā. Latvijas Kultūras koledžas studenti un absolventi augsti novērtē koledžas sniegtās zināšanas un iespēju darīt praktiskas lietas.

Pagājušā gada absolvente Zanda Kočāne ir pabeigusi Mākslas institūcijas pārvaldību, ar specializāciju mūzikas menedžments, bet ko tur daudz, lai Zanda pati pastāsta, kas notiek viņas dzīvē!

“Šobrīd strādāju sabiedrisko attiecību aģentūrā “One Communications”, esmu jaunākā projektu vadītāja. Darba gaitas šajā uzņēmumā uzsāku pēc četru mēnešu prakses. Ik dienas strādājot ar dažādu jomu klientiem, tiek uzkrāta brīnišķīga pieredze, kas ļauj paplašināt redzesloku un būt klāt dažādos pasākumos, kas sniedz gandarījumu par paveikto. 

Koledžas laikā esmu iepazinusi jaukus cilvēkus. Tā kā mūzika man joprojām ir tuva, paralēli darbam esmu studiju biedru grupas “Ārpilsētas Sakars” (“The Out Of Town Stange”) menedžere. Lai gan tandēmā darbojamies tikai pusotru gadu, grupa ir tikusi līdz pirmajam videoklipam, un ar dziesmu “All It Took” puiši kļuva par  SWH raidījuma “Priekšnams” jūlija mēneša favorītiem. Jāteic, ka jau otro gadu, pateicoties pasniedzējam Jānim Jansonam, darbojos “Ogles” komandā.

Brīdī, kad radās iespēja sākt strādāt sabiedrisko attiecību uzņēmumā, sapratu, ka studiju ietvaros ir nepieciešams izmantot visas koledžas piedāvātās iespējas. Tās noteikti palīdz veidot kontaktus un labas attiecības ar cilvēkiem, kas laika gaitā var palīdzēt attīstīties. Svarīgi ir nebaidīties, bet uzdot jautājumus un būt uzticamam komandas spēlētājam.”

 

Latvijas Kultūras koledža ir vieta, kur katra ideja ir īstenojama un katrs students ir unikāls, nāc un pievienojies mums!

Pieteikšanās studijām līdz 31. jūlijam!