Risku vadība pasākumu organizēšanā un drošības plāns pasākumos 1 Risku Full view

Risku vadība pasākumu organizēšanā un drošības plāns pasākumos

Kultūras notikumu organizatoriem, pilsētu un novadu svētku, brīvdabas pasākumu un koncertu rīkotājiem ir jābūt gataviem pieņemt atbildīgus lēmumus jebkurā situācijā. Pilnveidotas zināšanas par risku vadības procesu, padziļināta izpratne par pasākumu riskiem, par Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumu un likuma grozījumiem, iegūta prasme izstrādāt drošības plānu pasākumiem. Pasākumu organizēšanā būtiska loma ir efektīvai risku pārvaldības sistēmai, kas nodrošina savlaicīgu risku identificēšanu, novērtēšanu, riska mazināšanu vai novēršanu un kontroles procesu. Kursa lekcijās tiks pilnveidotas pasākumu rīkotāju zināšanas par risku vadības procesu, padziļināta izpratne par pasākumu riskiem, iegūta prasme izstrādāt drošības plānu paaugstināta riska pasākumiem.

Mērķauditorija – Kultūras notikumu organizatori, pilsētu un novadu svētku, brīvdabas pasākumus un koncertu rīkotāji, kultūras projektu un iestāžu vadītāji, producenti, kultūras un izklaides industrijas darbinieki. Kurss būs noderīgs gan jauniem, gan pieredzējušiem pasākumu rīkotājiem.
Īstenošanas periods – No 2023. gada 22. februāra līdz 15. martam, 1 reizi nedēļā, tiešsaistē no 17:30-20:45, trešdien 22. februārī, trešdien, 1. martā, otrdien, 7. martā un trešdien, 15. februārī no 17:30-20:45.
Īstenošanas forma – Tiešsaistē
Īstenošanas vieta – LKA Latvijas Kultūras koledža, Bruņinieku iela 57, Rīga
Kursa apjoms – 16 akadēmiskās stundas tiešsaistē
Dalības maksa – 140 EUR

Kursa tēmas:

  • Pasākumiem raksturīgie riski, riska faktori, riska līmeņa noteikšana. Risku vadības plāna izstrādāšanas pamatprincipi.
  • Grozījumi publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā, paaugstināta riska pasākumi, drošības plāns, par sabiedrisko kārtību un drošību atbildīgā persona.
  • Paaugstināta riska pasākuma drošības plāna izstrāde.
  • Intelektuālo tiesību normatīvais regulējums.

Sīkāk par programmu skatīt šeit!

Pieteikšanās līdz 17.02.2023.

Pasniedzēji:

Brigita Rozenbrika – Pasākumu un filmu producente ar ilggadīgu pieredzi dažāda mēroga vietēju un starptautisku pasākumu un filmu producēšanā. Darbojusies Starptautiskajā Filmu Festivālā “Arsenāls”, strādājusi Dziesmu un deju svētku vadības grupā, bijusi Rīgas 800 gades svinību virsproducente, Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa producente, Starptautiskās Eiropas kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijas 2014 izpildproducente, Depeche Mode, Elton John, Lady Gaga un vairāk nekā 50 starptautisku mākslinieku koncertu organizatore.

Mārcis Gulbis – Pasākumu nozares uzņēmuma UNTITLED valdes loceklis, pasākumu nozares pilnveides platformas Latvijas Pasākumu forums direktors, LKA un LKA LKK vieslektors. Darbojas biedrību “Latvijas Pasākumu producentu asociācija” un “Latvijas Producentu savienība” valdēs. Kopš 1997. gada ir producējis neskaitāmus pasākumus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Bijis tehniskais producents lielākai daļai valstiski nozīmīgu un starptautisku Latvijas pasākumu. 2023. gadā iesaistīsies Pasaules čempionāta hokejā, Vispārējo dziesmu un deju svētku, Pasaules čempionāta pusmaratonā organizācijā.

Baiba Erdmane – Absolvējusi Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti un kultūras nozarē strādā kopš 2005.gada. Strādājusi Kultūras ministrijā, ir bijusi 2008. un 2013.gada Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku juridiskās darba grupas vadītāja, bijusi Latvijas Nacionālā kultūras centra juriste. Vairākus gadus strādājusi kā Baltijas lielākā mūzikas festivāla “Positivus” juriste. Piedalījusies daudzu liela mēroga pasākumu organizēšanā (starptautiskais folkloras festivāls “Baltica”, 2010.gada “Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki”, Brīvdabas muzeja Gadatirgus, vairāki starptautisku izpildītāju koncerti u.c.). Kopš 2020. gada strādā Nacionālajā kino centrā. Regulāri lasa lekcijas kultūras nozarē par autortiesībām un pasākumu realizācijai nozīmīgu normatīvo regulējumu. Sadarbojusies ar vairākiem pasākumu nozares uzņēmumiem.

Atbildīgo drošības dienestu pārstāvji

 

Sīkāka infromācija par tālākizglītības kursiem:
Tālākizglītības un ERASMUS+ projektu koordinators
Daiga Bokuma
[email protected]