Atvērto durvju diena Latvijas Kultūras koledžā Print Full view

Atvērto durvju diena Latvijas Kultūras koledžā

Latvijas Kultūras koledža aicina vidusskolas klašu skolēnus un citus interesentus uz ATVĒRTO DURVJU DIENU š.g. 16.maijā plkst. 13:00 Rīgā, Bruņinieku ielā 57.

Atvērto durvju diena Latvijas Kultūras koledžā ir bezmaksas pasākums, kura laikā ikviens interesents varēs iepazīties ar Latvijas Kultūras koledžas studiju programmām un to specializācijām, studentiem un pasniedzējiem, sajust to radošo Koledžas dzīvi, kā arī uzzināt atbildes uz visiem sev būtiskajiem jautājumiem.

Pieteikšanās Atvērto durvju dienai -> http://ej.uz/lkkatvertodurvjudiena

Latvijas Kultūras koledža piedāvā trīs studiju programmas dažādās specializācijās:

1) Mākslas institūciju pārvaldība (kvalifikācija – Kultūras menedžeris) kādā no specializācijām: modes un dizaina un menedžments, multimediju producēšana, skatuves mākslas (teātra režija, svētku režija), mūzikas menedžments, foto un video producēšana un pasākumu tehniskā producēšana (gaisma un skaņa) (Pilna laika studijas), pasākumu producēšana (Nepilna laika studijas).

2) Laikmetīgā deja (kvalifikācija – Deju kolektīva vadītājs) kādā no specializācijām: laikmetīgā deja, latviešu deja un mūsdienu deja (Pilna laika studijas).

3) Bibliotēkzinātne un informācija (kvalifikācija – Bibliotēku informācijas speciālists) kādā no specializācijām: bibliotēku informācijas speciālists (Nepilna laika studijas).

Pasākuma sākums plkst. 13:00,  ierašanās un reģistrācija no plkst. 12:30 līdz 13:00. Aicinām ierasties savlaicīgi! Uz pasākumu droši var ņemt līdzi draugus, vecākus un nāciet kopā.

Reģistrācija jāveic skolēnam vai interesentam, kurš vēlas studēt Latvijas Kultūras koledžā. Vecākiem vai draugiem, kuri nāk līdzi, nav jāreģistrējas pasākumam!

Informējam, ka Latvijas Kultūras koledžas Atvērto durvju diena ir publisks pasākums, kurš tiks fotografēts un filmēts.